W klubie sportowym LKS Szawer Leszno zaszły istotne zmiany kadrowe. Po tym jak Joanna Urbanowska postanowiła zrezygnować ze swojej pozycji prezesowej, jej obowiązki przejął Łukasz Rajewski, który wcześniej pełnił rolę kapitana w drugim zespole.

Pragniemy przypomnieć, że klub z Leszna znajdował się w skomplikowanej sytuacji, kiedy to Joanna Urbanowska objęła jego kierownictwo. To właśnie dzięki jej nieustającym wysiłkom udało się poprawić wiele spraw i wyjść na dobrą drogę.

Joanna Urbanowska, ustępująca prezes klubu, opublikowała również oświadczenie: „Informuję, że z dniem 2 lutego 2024 roku podjęłam decyzję o rezygnacji z funkcji prezesa Klubu LKS Szawer Leszno. Pragnę z całego serca podziękować Zarządowi naszego Klubu za współpracę, która trwała przez ostatnie dwa lata. Wyrażam wdzięczność zawodnikom za pokładane we mnie zaufanie oraz rodzicom za ich nieocenione wsparcie. Miałam przyjemność pracować wśród fantastycznych i zaangażowanych ludzi! Wspólnie udało nam się przekształcić Klub, realizować interesujące projekty, które na pewno będą miały pozytywny wpływ na jego przyszłość. Nowemu Zarządowi życzę owocnej pracy i wielu sukcesów. Będę trzymała kciuki za wszystkich naszych zawodników!”