Leszno ma zaszczyt znaleźć się na liście miast, które Donald Tusk, lider Koalicji Obywatelskiej, odwiedzi podczas swojej kampanijnej trasy. Wydarzenie to odbędzie się dzisiaj, 20 września, a głównym celem Tuska jest spotkanie z mieszkańcami Leszna, reprezentantami lokalnego sektora biznesowego oraz młodzieżą.

O godzinie 16:30 przewidziana jest wizyta Donalda Tuska w leszczyńskiej firmie poligraficznej, która znajduje się przy ulicy Fabrycznej. Lider Koalicji Obywatelskiej ma zamiar spotkać się tam z zarządem oraz pracownikami tego dynamicznego przedsiębiorstwa.

Donald Tusk nie zapomina także o młodych obywatelach – kolejnym punktem jego wizyty w Lesznie będzie spotkanie z młodzieżą. Rozmowy te zaplanowane są na godzinę 17:00 i odbędą się w leszczyńskim ratuszu.

Kulminacją tejże wizyty będzie otwarte spotkanie z mieszkańcami Leszna. Przewidziane jest ono na godzinę 18:00 i odbędzie się na Rynku. Dla wielu z osób, mających możliwość udziału, będzie to świetna okazja do osobistego spotkania z liderem Koalicji Obywatelskiej i w otwartej rozmowie wyrażenia swoich spostrzeżeń i oczekiwań.