Niezwykła artystka zaprezentuje się leszczyńskiej publiczności!

 

Już 18 kwietnia 2023 roku w Lesznie wystąpi znana w całej Polsce – Grażyna Łobaszewska. Artystka świętuje swój jubileusz, to znaczy 50 lat istnienia na scenie muzycznej! Piosenkarka wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie. Start koncertu zaplanowano na godzinę 19:30. Wejście na wydarzenie jest biletowane.

Piosenkarka znana jest z takich hitów jak np. „Czas nauczy Cię pogody”, „Brzydcy”, „Ludzie z duszą”. Te piosenki zna cała Polska. Są kultowymi utworami, które wykonują młode pokolenia na licznych festiwalach i konkursach piosenki, gdzie Grażyna Łobaszewska jest częstym gościem w roli jurora oraz prowadzącej warsztaty muzyczne. Na przestrzeni lat udzielała wielu lekcji śpiewu i wskazówek dla młodych i zdolnych piosenkarzy.

Dla piosenkarki pisali najwybitniejsi polscy kompozytorzy muzyki rozrywkowej. Artystka słynie z niestandardowych interpretacji jazzowych oraz muzyki gospel. Obdarzona jest wyjątkowym i wybitnym głosem. Do tego dochodzi charyzma, która zapewnia niezapomniane przeżycia sceniczne.

Serdecznie polecamy koncert Grażyny Łobaszewskiej. Niedawno artystka dała swój koncert również w Kościanie, gdzie publiczność była zachwycona jej warsztatem i poziomem artystycznym.