Uznany lokalny reżyser opracował nową sztukę pt. „Szczęście znowu zagości w naszym domu”.

Już za kilka dni w pobliskim Śmiglu odbędzie się niezwykłe przedsięwzięcie artystyczne! Chodzi oczywiście o spektakl pt. „Szczęście znowu zagości w naszym domu”. Wydarzenie teatralne zostanie zrealizowane w dniu 24 marca 2023 roku. Spektakl rozpocznie się o godzinie 18:00. Sztuka będzie wystawiona w Centrum Kultury, przy ulicy T. Kościuszki 20 w Śmiglu.

Sztuka jest inspirowana „Małymi morderstwami” Julesa Feiffera. Scenariusz i reżyserię opracował znany w naszym regionie pan Janusz Adam Dodot. Warto zaznaczyć, że pan Janusz Adam Dodot to uznany twórca oraz wieloletni reżyser. Jest absolwentem Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobył jako m.in. kierownik artystyczny Kościańskiego Teatru Kameralnego oraz były dyrektor Kościańskiego Ośrodka Kultury.

Za oprawę muzyczną sztuki odpowiedzialny jest Marcin Ruszkiewicz. Plakat przygotował Hubert Baranowski. Na scenie zaprezentują się utalentowani aktorzy: Sara Gniadek, Vanessa Smoczyk, Mirosława Wojciechowska, Maciej Dodot, Mateusz Jurga, Przemysław Szwarc, Arkadiusz Wesołek, Maciej Wesołek, Tomasz Żurek.

Wejście na wydarzenie jest biletowane. Ceny biletów kosztują 25 zł. Serdecznie polecamy udział w nadchodzącym wydarzeniu!