Wybierz się na wyjątkowy koncert muzyczny Tomasza Organka.

Już w marcu w naszym mieście wystąpi Ørganek! To wyjątkowo dobra wiadomość dla fanów tego zespołu. Koncert odbędzie się 10 marca 2023 roku. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie. Wejście na wydarzenie jest biletowane i kosztuje 99 zł. Bilety można zakupić w formie online poprzez stronę internetową Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ørganek to grupa, która znana jest w całym kraju. Zespół powstał z inicjatywy Tomasza Organka, który jest liderem zespołu, pisze teksty piosenek oraz tworzy muzykę. Zespół funkcjonuje na polskim rynku muzycznym już od 2013 roku. Mają na swoim koncie wydane płyty muzyczne, które zdobyły platynę. Organek w swoich tekstach nawiązuje do zjawisk społecznych w Polsce, które wydarzyły się na przestrzeni minionych lat oraz opowiada o relacjach międzyludzkich.

Grupa sięga stylistycznie do post punka oraz muzyki elektronicznej, co w konsekwencji daje bardzo oryginalne zjawisko na naszej scenie muzycznej. Zespół koncertował już w całej Polsce, teraz zawita do Leszna. Fani tej grupy nie mogą się już doczekać. Serdecznie polecamy udział w koncercie Tomasza Organka. Z pewnością to będzie niezwykłe zjawisko!