Aplikacja Too Good To Go – znasz? Jeśli jeszcze nie wybierz się na spotkanie z przedstawicielami tej aplikacji i naucz się jak rozsądnie gospodarować pożywieniem.

 

Tego jeszcze nie było! W naszym mieście zostanie zrealizowane spotkanie z przedstawicielami Too Good To Go. Wydarzenie odbędzie się 8 lutego 2023 roku, w Stacji Biznes przy palcu Matziga 1 w Lesznie. Start wydarzenia przewidziano na godzinę 18:00. Przedstawiciele przyjadą na spotkanie Koła Gospodyń Miejskich.

Too Good To Go jest to aplikacja, która związana jest z tematyką niemarnowania żywności. Aplikacja jest przeznaczona dla konsumentów oraz sprzedawców żywności. Dzięki jej zastosowaniu można nauczyć się jak przestać marnować żywność. Oprócz wiedzy teoretycznej zostaną również wykonane czynności manualne, podczas których zostaną przekształcone odpadki w coś pożytecznego.

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy dokonać zgłoszenia mailowo [email protected] lub telefonicznie pod wskazany numer 65 537 36 84. Serdecznie polecamy!