Zapisz się na różne aktywności w czasie zimowych ferii.

Już niedługo w naszym mieście zrealizowane zostaną ferie dla dzieci i młodzieży. Ferie to zdecydowanie ukochany czas dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W końcu to odpoczynek od codziennych zajęć w szkole i możliwość zabawy przez cały dzień. Warto już dziś sprawdzić co na ten czas przygotowało nasze miasto i zapisać się na zajęcia.

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędą się takie aktywności jak kręgle, koszykówka, zajęcia rekreacyjne, łyżwiarstwo na sztucznym lodowisku. W Miejskim Biurze Wystaw Artystycznych odbędą się zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży od 12 roku życia. Cena zajęć to 15 zł. W tym samym miejscu odbędą się również rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Odbicie serca” oraz wystawa Tomasza Bzdęgi „Light of hope – światło nadziei”.

Z kolei w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się: mini playback show, zwiedzanie najciekawszych miejsc w bibliotece, karaoke, dzień gier planszowych, zabawa w tworzenie własnej okładki książki, warsztaty muzyczne, maraton filmowy, zabawa w teatr.