Świąteczna atmosfera w trzecim Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie. Publiczność była zachwycona poziomem artystycznym licealistów.

 

Uczniowie trzeciego Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie zorganizowali Koncert Świąteczny. Koncert wsparł w organizacji ks. Marcin Budziński. Bez wątpienia świąteczne koncerty w LO to już tradycja, która na stałe zapisała się na kartach kalendarza wydarzeń tej szkoły. Koncert odbył się 20 grudnia 2022 roku w sali widowiskowej III Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie.

W trakcie wydarzenia zaśpiewano najpiękniejsze polskie kolędy oraz pastorałki. Na sam koniec wydarzenia młodzi i umuzykalnieni uczniowie zaprezentowali „Kolędę dla nieobecnych”. Kolęda była formą oddania pamięci tym, których już nie ma z nami. Występ wywołał wiele wzruszenia pośród publiczności i cieszy się dużym uznaniem na YouTube.

Trzeba przyznać, że mamy wyjątkowo zdolną młodzież w Lesznie oraz w bliskim regionie. Chwalimy również fakt chęci wyjścia poza rutynę i zorganizowania czegoś dodatkowego.