Dni Leszna to jedna z większych imprez, które odbywają się w ciągu roku w mieście. Przez ostatnie dwa lata niestety musieliśmy obejść się bez tego wydarzenia, ale na całe szczęście w tym roku Dni Leszna powracają! Już w ostatni weekend maja od piątku 27 do niedzieli 29, będą na nas czekać liczne atrakcje! Sprawdźmy na co warto się przygotować i kiedy pojawić się na Stadionie im. Alfreda Smoczyka i w Parku im. Leszczyńskich Satyryków.

Piątek, 27 maja

Piątek to zdecydowanie dzień koncertów. To właśnie one rozpoczną weekendowe świętowanie Dni Leszna. Tego dnia warto pojawić się na Stadionie im. Alfreda Smoczyka. Pamiętajcie, że wejście jest biletowane. Do czwartku 26 maja kupicie je w cenie 15 zł, w dniu koncertów za 20 zł. Zdecydowanie warto jednak się w nie zaopatrzeć. Na scenie będziecie mogli zobaczyć Taste the Music, Viki Gabor i Golec uOrkiestrę. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00.

Sobota, 28 maja

W sobotę impreza przeniesie się do Parku im. Leszczyńskich Satyryków, gdzie będziecie mogli uczestniczyć w Festynie Rodzinnym. Będą tam na Was czekać Food Trucki z dobrym jedzeniem. Oprócz tego znajdziecie sporo atrakcji dla dzieci, a na scenie pojawią się lokalni artyści. Wstęp jest oczywiście w pełni darmowy.

Niedziela, 29 maja

Ostatni dzień tego wydarzenia przewiduje dla mieszkańców Leszna wiele atrakcji. Już o 16 w Parku będziemy mogli obejrzeć Orkiestrę Dętą Miasta Leszna. O 17:30 wystąpi lwowski zespół lokalny Ladies’ Trio. Kolejny występ powinni koniecznie obejrzeć wszyscy fani kabaretów. Na scenie o 18:30 pojawi się Kabaret Dziura. Już godzinę później będziemy mogli obejrzeć dobrze znanego Andrzeja Grabowskiego. Wystąpi on ze swoim programem kabaretowym. Ostatni na scenie pojawi się Kabaret K2. Będziemy mogli obejrzeć go o 20:30. To właśnie ten występ zakończy nam tegoroczne Dni Leszna. Wszystkie niedzielne atrakcje będziemy mogli oglądać w Parku im. Leszczyńskich Satyryków zupełnie za darmo.