W dzisiejszych czasach restauracje z najróżniejszymi daniami znajdują się w każdym mieście. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie dobrze zjeść w Piasecznie to koniecznie sprawdź ten link. Jeżeli jednak mieszkasz w Lesznie, albo planujesz odwiedzić to miasto w najbliższym czasie to zapraszamy do lektury.

Na początek kuchnia polska

Ten punkt nie jest wcale taki oczywisty, ponieważ w naszym kraju zdecydowanie królują restauracje z kuchnią włoską. Kiedy jednak mamy ochotę na tradycyjnego schabowego to okazuje się, że wybór wcale nie jest duży. Na szczęście w Lesznie znaleźć możemy Restaurację Wieniawa. Zlokalizowana na Rynku może zaproponować Ci prawdziwą pomidorową, pysznego tatara i zrazy wołowe z pyzami. Wybór oczywiście jest dużo większy, ale fani polskiej kuchni na pewno się nie zawiodą.

Kuchnia turecka – nie tylko kebab

Większości z nas kuchnia turecka kojarzy się tylko z kebabem, ale to o wiele więcej pysznych dań! Jednym z nich jest shoarma, a drugim – znany i kochany przez wegetarian falafel. Wszystkich zainteresowanych kuchnią turecką zapraszamy do restauracji Efez, która znajduje się na Alejach Konstytucji 3 Maja.

Coś dla wegetarian

W coraz większej ilości miast spotkać możemy restauracje bezmięsne i nie inaczej jest w Lesznie. Wszystkich zainteresowanych tego typu posiłkami zapraszamy do restauracji Blue Kot na ul. Niepodległości. Znajdziecie tam przepyszne wegetariańskie i wegańskie dania a przy okazji spędzicie czas w pięknym wnętrzu.

Coś dla mięsożerców

Skoro było coś dla wegetarian, to nie może zabraknąć całkowitego przeciwieństwa. Wszystkich fanów mięsnych dech i burgerów zapraszamy do Pastrami Summer. Z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie – wybór jest naprawdę spory.

Mamy nadzieję, że przedstawiliśmy Wam dziś jakieś ciekawe propozycje. Teraz nie będziecie musieli zbyt długo zastanawiać się jakie miejsce odwiedzić następnym razem.