Co roku spora ilość bezpańskich psów trafia do schronisk i fundacji. Często wiele z nich nie daje sobie tam rady, bardzo się stresują i boją. Właśnie dlatego spotkać można się z akcjami pt. Nie kupuj, adoptuj. Oczywiście posiadanie psa jest ogromnym obowiązkiem i powinna być to decyzja w 100% przemyślana. Jeśli jednak zastanawiacie się nad tym to przygotowaliśmy dziś dla Was zestawienie piesków, które czekają na swój nowy dom w schronisku w Lesznie. Może któryś z nich skradnie Twoje serce?

Haczi

Około półroczny psiak, który został znaleziony na dworcu w Lesznie. Wygląda jak aniołek, ale pamiętajcie, że szczeniaki potrafią nieźle broić domu. Dodatkowo musicie być przygotowani na przejście przez naukę zachowywania czystości i na to, że psiak będzie zmieniał zęby. Potrzebny jest właściciel z anielską cierpliwością, ale też taki, który od razu pokaże Hacziemu jakie zasady panują w domu, tak żeby potem psiak nie wchodził mu na głowę. Może to właśnie Ty podarujesz mu kawałek kanapy?

Gratka

Ma około 7 miesięcy i jest wulkanem energii. To jeszcze szczeniak, który ma ostre zęby i gryzie co popadnie. Gratka potrzebuje domu, który nauczy ją jak zachowywać się w świecie i zaspokoi jej wszystkie potrzeby. Młode psiaki chłoną wszystko jak gąbka, ale same się niczego nie nauczą. Kto da szansę Gratce i podaruje jej ciepły dom?

Kurak

Ma około 7 lat i kocha pieszczoty. Jest to jeden z tych psiaków, dla których idealne warunki do życia to kanapa i głaskający człowiek. Początkowo może być trochę lękliwy, ale po czasie zaczyna ufać i otwierać się. Nie jest dużym psiakiem, ładnie chodzi na smyczy i bardzo lubi spacerować. Kto podaruje spokojny dom Kurakowi?

Robin

Około 4-letni psiak, który należy do grupy psów lękliwych. Przyszły właściciel musi koniecznie dużo pracować z Robinem nad zaufaniem i strachem. Przez czas, który spędził w schronisku zrobił spore postępy i powoli zaczyna chodzić na smyczy, ale takie środowisko mu zdecydowanie nie służy. Robin szuka spokojnego i cierpliwego domu, który pokaże mu jak żyć w wielkim świecie. Może to właśnie Ty sprawisz, że Robin przestanie się wszystkiego bać?

Rabka

Ma prawie 13 lat, ale zupełnie tego po niej nie widać. Jest wciąż pełna energii i bardzo wesoła. Psim seniorom ciężko jest znaleźć dom, a to właśnie one potrzebują go najbardziej. Uwielbia spacerować na smyczy, jest bardzo przyjacielska i kocha człowieka. Kto spełni marzenia Rabki i podaruje jej najlepszą psią emeryturę?