Jak zawsze Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wzbudza ogromne emocje. Już po raz 30 odbędzie się wielki finał, podczas którego możemy wziąć udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. W tym roku możemy pomóc w zakupie sprzętu potrzebnego w okulistyce dziecięcej. Sprawdźmy jakie atrakcje będą na nas czekać w niedzielę w Lesznie.

Bieg i Kijomarsz „ZaGrAj z OrKiEsTrĄ”

Już o 12:00 w Karczmie Borowej na Polanie Trzech Dębów rozpocznie się dziesiąta już edycja biegu i kijomarszu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na uczestników czeka 5km dystans, a po zakończeniu poczęstunek, herbata i medale wykonane ręcznie przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lesznie. Serdecznie zapraszamy do udziału, pamiętajcie, że nie liczą się wyniki tylko świetna zabawa!

Spotkanie Biegowe na Górkach

Już w niedzielę o 9:00 rozpocznie się kolejne spotkanie biegowe. Tym razem trasa – specjalnie dla WOŚP, będzie w kształcie serca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na parking pod cmentarzem na ul. Osiecka 5. Nie jest ważne jak dobrze biegacie i jaką macie kondycję. Ważna jest świetna zabawa i wspaniały cel, jakim jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kiermasz i poczęstunek w Szkole Podstawowej nr 13

Jeśli interesuje Was kiermasz rozmaitości, to SP 13 jest odpowiednim miejscem, do którego powinniście się wybrać. Oprócz tego będziecie mogli kupić domowe jedzenie, w tym również ciasta i napić się pysznej kawy. Całe wydarzenie będzie miało miejsce od 9:00 do 13:00 w holu, a cały dochód ze sprzedaży zostanie oczywiście przekazany na WOŚP. Zapraszamy!

Kawa Ranna

Nie zabraknie również wydarzeń na leszczyńskim Rynku. Już od 12:00 do 16:00 będziecie mogli zobaczyć Szelest busa, który zapewni Wam niezłą dawkę dobrej muzyki. Oprócz tego nie zabraknie możliwości zakupu pysznej kawy. Wszystko oczywiście z okazji 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Musicie koniecznie wpaść i posłuchać tego na własne uszy.