Złota jesień nie jest już taka złota, dni są pochmurne i mgliste. Zapewne, przydałoby się oderwać na chwilę od codziennych obowiązków. Dlatego też, aby się zrelaksować i pozytywnie naładować baterie, warto skorzystać z jednego z wielu wydarzeń kulturalnych w Lesznie, ale też i w pobliskich miejscowościach. 

Jakie wydarzenia kulturalne odbędą się w najbliższym czasie w miastach nieopodal Leszna? Ile kosztują wejściówki? 

  • Wschowa- dziś w tym mieście odbędzie się spektakl  w reżyserii Leokadii Łopusiewicz, pod tytułem „Jak nie kochać jesieni…” w wykonaniu zespołu – „Sedno”. Na spektakl zaprasza właśnie zespół „Sedno” wraz z Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wschowa. Wydarzenie odbędzie się w środę – 24 listopada o godzinie 17, właśnie w  Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wschowa, która znajduje się przy Placu Farnym 3.
  • Góra — w sali widowiskowej w Domu Kultury w Górze, odbędzie się Stand up w wykonaniu Piotra Szumowskiego. Stand-up nosi tytuł „Enzymy i pioruny” Wydarzenie to odbędzie się 25 listopada o godzinie 19, a koszt biletów wynosi 40 zł. Co więcej, bilety można nabyć na stronie internetowej — kupbilecik.pl
  • Wolsztyn — tego samego dnia co powyższe wydarzenie, czyli 25 listopada, w Wolsztyńskim Domu Kultury o godzinie 18 odbędą się – „Roztańczone Andrzejki”! Co więcej, czas umilać będą zespoły taneczne właśnie z Wolsztyńskiego Domu Kultury. Na zabawę należy się udać na salę widowiskową Wolsztyńskiego Domu Kultury, przy ulicy 5 stycznia 20.
  • Rawicz — a już 26 listopada o godzinie 19, w sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu, odbędzie się piękne wydarzenie. W ramach 7 edycji Rawickiego Festiwalu Teatralnego im. Krystyny Sienkiewicz, odbędzie się spektakl pod tytułem „Grace i Gloria”. Wejściówki są płatne. Co więcej, bilety można nabyć między innymi na www.bilety24.pl 

Bezsprzecznie, jest w czym wybierać! Zapewne, wydarzenia te sprawią Państwu dużą radość. Wszystkim życzymy mile spędzonego czasu oraz wielu wspaniałych wrażeń!