Wiele miesięcy trwała zbiórka pieniędzy dla Marysi Drożdżyńskiej z Brenna. Dziewczynka choruje na SMA — czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jej jedyną nadzieją na życie i możliwie jak najlepsze funkcjonowanie w przyszłości jest terapia genowa warta ponad 9 milionów zł!!!

Radość i łzy szczęścia! Udało się zebrać całą potrzebną kwotę!

Kilka dni temu ogłoszono, że udało się uzbierać całą potrzebną kwotę, aby Marysia mogła otrzymać terapię genową. Szczęście rodziców, rodziny oraz wszystkich zaangażowanych w zbiórkę sięgnęło zenitu. Niesamowita radość, że Marysia będzie mogła otrzymać tak kosztowną terapię genową.

Marysia Drożdżyńska choruje na SMA — czyli rdzeniowy zanik mięśni. Odkąd rodzice dowiedzieli się o chorobie ukochanej córeczki bez chwili zastanowienia, postanowili zrobić wszystko by zawalczyć o jej życie i zdrowie! Sami jednak nie byli w stanie uzbierać tak kolosalnej kwoty na jedyny lek, jaką jest — terapia genowa. Suma, jaką mieli uzbierać to ponad 9 milionów złotych, a i czas przy tej chorobie jest bardzo istotny.

Niesamowici ludzie, determinacja i wytrwałość! Wszystko dla Marysi!

Przede wszystkim w lutym tego roku, została uruchomiona zbiórka w serwisie www.siepomaga.pl, ale oprócz tego, do akcji zbierania pieniędzy dla Marysi zaangażowało się bardzo dużo osób nie tylko z Brenna, Leszna, Kościana, Wschowy i innych okolic, ale także z różnych części Polski. Niesamowite było to, ile różnych pomysłów, licytacji a przede wszystkim determinacji mieli ludzie, którzy chcieli pomóc Marysi i jej rodzicom.  Zebranie tak dużej sumy poprzez różne przedsięwzięcia i zbiórkę na siepomaga.pl trwała 9 miesięcy. Teraz rodzice cieszą się, są bardzo wdzięczni i dziękują wszystkim za tak ogromną pomoc. Przed nimi i Marysią jeszcze długa droga, jaką będzie rehabilitacja, ale jak sami wspomnieli, teraz będą mogli bardziej nacieszyć się córeczką, tuląc ją i kochając, z mniejszym bólem i lękiem.