W drugiej połowie listopada już wielu z nas coraz bardziej myśli o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Teraz mieszkańcy Leszna będą jeszcze bardziej wprowadzać się w świąteczny klimat, bowiem w mieście powoli pojawiać się będą przeróżne dekoracje, oraz przepiękne iluminacje świetlne.

Jakie dekoracje w tym roku zobaczymy na ulicach miasta Leszna? Czy w tym roku w Lesznie zobaczymy dużo dekoracji świątecznych? Czy w tym roku pojawi się żywa choinka?

Najważniejszym i chyba najpiękniejszym elementem dekoracji miasta jest jak co roku, żywa i duża choinka! Tego roku również stanie na Rynku w Lesznie. Oprócz choinki miasto zostanie udekorowane licznymi świecącymi dekoracjami oraz np. wielkimi zielonymi kulami z ozdobnymi bombkami. Zrobi się na pewno bardzo klimatycznie i świątecznie. 

Niektóre już udekorowane ulice, cieszą oczy mieszkańców. Jednakże na razie bardziej za dnia, ponieważ światełka nie będą jeszcze włączane. Ale nie ma się co martwić, ponieważ piękne iluminacje zobaczymy już 3 grudnia, kiedy to rozpocznie się Jarmark Świętego Mikołaja. 

Świątecznych dekoracji w tym roku będzie dość dużo, jednakże nie aż tak bardzo jak kiedyś, czyli np. 2 lata temu. Będzie stworzony wspaniały, świetlny klimat, podczas którego bardziej Państwo poczują magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ponadto będzie to wspaniała okazja, aby wyjść na ulice miasta a w szczególności  na Rynek, by z rodziną zrobić sobie zdjęcia w pięknym otoczeniu.  

Zapewne nie tylko najmłodsi, ale także dorośli, czekają na to, aż pojawią się wszystkie dekoracje, które wkrótce rozbłysną. Na razie zamontowano już część dekoracji, na niektórych ulicach, np. przy ulicy Dworcowej. Bezsprzecznie w takim rozświetlonym Lesznie, milej będzie spacerować popołudniami i wieczorami, przy okazji robiąc świąteczne zakupy!  Zatem wszyscy czekamy z niecierpliwością, aż ujrzymy świąteczne dekoracje, które wprowadzą nas w ten piękny Bożonarodzeniowy czas!