Jak  wielu ludzi mawia — życie zaczyna się po 50! Bo nieważne ile ma się lat, istotne jest to na ile lat się, czujemy fizycznie, ale przede wszystkim duchem! Zresztą 50 lat to przecież młody wiek! Najlepszym przykładem na to są Panie z leszczyńskiej formacji – „Happy Ladies”!

Czym się zajmuje grupa Pań- „Happy Ladies”? Kiedy powstała ta formacja? Kto założył „Happy Ladies”?

Grupa „Happy Ladies”  to niesamowicie pozytywne i pełne energii Panie po pięćdziesiątym roku życia, które tworzą formację taneczną cheerleaderek. Doskonałe układy taneczne, przepiękne stroje, ale przede wszystkim dobra zabawa i radość — to coś, co „Happy Ladies” charakteryzuje.

Zespół cheerleaderek „Happy Ladies” założyła Pani Barbara Mroczkowska. Grupa taneczna istnieje już 9 lat, a co za tym idzie, w przyszłym roku Panie będą świętowały jubileusz 10-lecia. Zapowiada się zatem przepiękne świętowanie!

Dołącz do „Happy Ladies”!

Na razie leszczyńska formacja „Happy Ladies”, prowadzi nabór i zachęca do dołączenia do zespołu. Grupa spotyka się raz w tygodniu, a dokładnie w poniedziałki o godzinie 18:30. Miejsce spotkań to Miejski Ośrodek Kultury, który znajduje się przy ulicy Bolesława Chrobrego w Lesznie. Trenerem zespołu „Happy Ladies” jest Pani Patrycja Misiak.

Warto dodać, że formacja Happy Ladies” osiągnęła już wiele sukcesów. Mają na swoim koncie wiele występów, nawet za granicą! Na przykład kilka lat temu zespół”Happy Ladies” uczestniczył w X Mistrzostwach Świata Cheerleaders w Japonii, a dokładnie w Takasaki.  Ich taniec jest przede wszystkim dobrą zabawą i miłym spędzeniem czasu, a przy okazji jest to formą aktywności fizycznej. Niektórzy biegają, niektórzy pływają, jeszcze inni chodzą z kijkami Nordic Walking, a Panie z „Happy Ladies” pięknie tańczą, dając radość sobie i innym!

Teraz kiedy Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, Panie cheerleaderki trenują świąteczny układ, który z pewnością wkrótce będzie można zobaczyć.