Masz pomysł na własny biznes? Skorzystaj z darmowych szkoleń w naszym mieście!

 

Od dziś startują szkolenia dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Szkolenia odbędą się w Leszczyńskim Centrum Biznesu przy ulicy Geodetów 1 w Lesznie. Organizatorem przedsięwzięcia jest Leszczyńskie Centrum Biznesu. Szkolenia realizowane będą od 7 marca do 30 marca 2023 roku. Na szkolenia należy dokonać wcześniejszej rejestracji.

Jeśli masz pomysł na biznes i jesteś przedsiębiorczy – zawalcz o swój pomysł na biznes! Weź udział w konkursie pt. „Pomysł na Biznes”. Osoby, które przedstawią najlepsze pomysły otrzymają nagrody finansowe oraz rzeczowe. Każde wsparcie na starcie jest przydatne! Co ciekawe w ramach realizowanego przedsięwzięcia organizowane są również bezpłatne szkolenia, na których poruszane są takie tematy, jak np. model biznesowy, marketing, podatki, ubezpieczenia społeczne, biznesplan, rejestracja działalności gospodarczej.

Szkolenia poprowadzą specjaliści z każdej z branży. Ważną informacją jest również fakt, że w szkoleniach można wziąć udział bez konieczności udziału w prowadzonym konkursie.