Kochasz jazdę na nartach lub snowboard? Weź udział w mistrzostwach!

Kolejny raz ogłoszono Mistrzostwa Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego w narciarstwie i snowboardzie. Mistrzostwa zrealizowane będą już po raz dwudziesty pierwszy. Organizatorem przedsięwzięcia jest Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie. Mistrzostwa odbędą się 11 marca 2023 roku w Zieleńcu. Sportowe przedsięwzięcie to już tradycja w naszym regionie.

Warto zaznaczyć, że sportowa impreza jest objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka i Starosty Leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka. Osoby, które są zainteresowane sportowym przedsięwzięciem mogą wziąć w nim udział poprzez wcześniejsze zgłoszenie. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób, które są mieszkańcami naszego miasta oraz całego powiatu leszczyńskiego.

Zgłoszenia można dokonać w formie elektronicznej na stronie www.mos-leszno.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 6 marca 2023 roku. Należy również dokonać opłaty startowej, która wynosi 35 zł. Pieniądze należy przelać na konto, które zamieszczone jest w regulaminie mistrzostw. Cena obejmuje możliwość startu, pamiątkowy medal, a także ciepły posiłek i napoje.