Miniony rok przyniósł dużo nowości w świecie muzycznym. W naszym regionie również pojawiły się nowe perełki, których nie możesz przegapić. Posłuchaj muzyki od grupy „Efekt Czasu”!

Trzeba przyznać, że w naszym regionie mamy mnóstwo zdolnych artystów, którzy spełniają swoje marzenia. Do takich z pewnością należy grupa muzyczna „Efekt Czasu”, która zadebiutowała w 2022 roku. Grupa pochodzi z pobliskiego Kościana. Zebrała szerokie grono fanów nie tylko na terenie rodzinnego miasta, ale także w Lesznie. Na leszczyńskim rynku można było posłuchać utworów tego zespołu chociażby na antenie Radia Elka.

Zespół „Efekt Czasu” tworzą Jarosław Szudra „Szyszak” oraz Mikołaj Ziółek „Ziółek”. Duży wkład w brzmienie zespołu miał również producent muzyczny, a także manager grupy Hubert Urbaniak aka NDA. Lokalni raperzy tworzą hip-hop undergroundowy. W tym roku artyści wydali krążek pt. „Po Czasie”, który został dobrze przyjęty przez lokalne społeczeństwo.

Grupa nagrała również dwa teledyski do utworów „Po Czasie” oraz „Czas przyniósł efekt”. Album „Po Czasie” dostępny jest w serwisach streamingowych typu: Spotify, Apple Music, Amazon Music oraz na Youtube. Można go również zakupić w formie fizycznej poprzez stronę internetową www.efektczasu.pl.

 

Zobacz teledysk klikając w poniższego linka: