W pobliskim Wrocławiu otwarty został Jarmark Bożonarodzeniowy. To jeden z największych jarmarków w Polsce. Koniecznie udaj się na świąteczne zakupy!

Trwa świąteczny sezon na Jarmarki Bożonarodzeniowe. We Wrocławiu, który jest położony niecałą godzinę drogi od Leszna, aktualnie odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy. Wydarzenie przygotowywane było z wielkim rozmachem. Na jarmarku stoją nie tylko stragany, świąteczna choinka, ale także mini miasteczko zabaw i wiele stoisk gastronomicznych.

Jarmark Bożonarodzeniowy wystartował już 18 listopada i będzie trwał do 31 grudnia 2022 roku. Poza kilkoma dniami, które uwzględniają dzień świąt. Sprzedaż w drewnianych budkach odbywa się w godzinach od 10:00 do 21:00. Jarmark Bożonarodzeniowy jest zlokalizowany na Rynku, na Placu Solnym, wzdłuż ulicy Świdnickiej oraz wzdłuż ulicy Oławskiej.

Bez wątpienia Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu należy do jednych z najpiękniejszych i najbardziej popularnych w Polsce. Zdecydowanie warto wybrać się do Wrocławia i poczuć magię zbliżających się świąt. To okazja, żeby zakupić prezenty na nadchodzące święta. Jarmark przepełniony jest wieloma fantastycznymi wyrobami rękodzielniczymi, miodami, wypiekanymi chlebami, oscypkami, ciastami, słodyczami. Na miejscu można również skosztować ciepłą czekoladę w tradycyjnych kubkach jarmarkowych lub zjeść pieczone jabłko w czekoladzie. Polecamy!