Maj to miesiąc, kiedy powoli zaczynają się imprezy plenerowe. Kto z nas nie lubi wyjść na miasto i posłuchać dobrej muzyki? Coraz cieplejsze dni jeszcze bardziej do tego zachęcają. Dziś sprawdzimy jakie wydarzenia rozrywkowe i kulturalne czekają na nas w Lesznie w ciągu kilku najbliższych tygodni. Szykujcie kalendarze i zapisujcie sobie daty.

Śmiejmy się bracia i siostry

Lubicie stand-upy? Jeśli tak, to już 9 maja w Lesznie odbędzie się wydarzenie idealne dla Was. W Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi Rafał Rutkowski, a przed nim Szymon Baraniecki. Każdy występ będzie z pewnością inny, ale warty obejrzenia. Zapraszamy na 20:00, bilety możecie kupić online.

Chwytaj dzień

Idealne wydarzenie dla wszystkich fanów Zbigniewa Wodeckiego. 22 maja w Teatrze Miejskim w Lesznie wystąpi Robert Rozmus. Aktor chce oddać hołd swojemu koledze ze sceny i zaprezentuje największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego. W Teatrze będziemy mogli zobaczyć nie tylko Roberta Rozmusa, ale również Oliwię Kędziorę, którą artysta zaprosił do koncertowania. Nie możecie tego przegapić! Bilety na wydarzenie kupicie online.

Dni Leszna

Już 27 maja na Stadionie Unii Leszno rozpoczną się Dni Leszna. Jest to jedna z większych imprez dla mieszkańców miasta. Jak zawsze nie zabraknie koncertów polskich gwiazd. Na tegorocznej imprezie będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć na żywo Viki Gabor, Taste the Music i Golec uOrkiestrę. Pierwszy zespół pojawi się na scenie o 18:00, a ostatni o 21:00. Zapraszamy!

Kathia

Jeśli interesują Was młodzi artyści i nietuzinkowe głowy, to koncert Kathii powinien być czymś dla Was. 19-letnia artystka nie tylko śpiewa, ale również gra na pianinie i gitarze. Taki koncert może zadziwić i zachwycić. Koniecznie zapoznajcie się z jej utworami, które samodzielnie pisze. Koncert Kathii w Lesznie odbędzie się 28 maja w Cooperative.