Tak to prawda, koniec lata! Jeszcze nie tego kalendarzowego, ale są takie dni, że pogoda mówi sama za siebie. Jednak by umilić mieszkańcom Leszna i okolic zbliżający się jesienny czas, to w miniony weekend właśnie na pożegnanie lata, odbył się koncert Patrycji Markowskiej z zespołem.

Kim jest Patrycja Markowska?

Patrycja markowska jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Urodziła się w 1979 roku w Warszawie. Jest córką znanego piosenkarza z zespołu „Perfect” Grzegorza Markowskiego. Znana jest z takich piosenek jak: „Niepoprawna”, „Jeszcze Raz”, „Dzień za dniem”, „Księżycowy”, „Świat się pomylił”.

Co zaśpiewała na koncercie w Lesznie? Czy przybyło dużo osób?

Koncert odbył się w Alei Gwiazd Żużla o godzinie 20. Przybyło około 3000 osób co sprawiło, że atmosfera była niesamowita! Piosenkarka zaśpiewała takie przeboje jak: „Ona kochać chce”, „Niepoprawna”, „Drogi kolego”, „Świat się pomylił”, „Ocean”, oraz wiele innych. Dodatkowymi utworami było: „Lustro” oraz „Kołysanka”, które to wykonała z wyjątkową osobą, bo ze swoim tatą, wokalistą zespołu „Perfect” – Grzegorzem Markowskim. Wszystkim brakowało takich koncertów, tym bardziej było to miłe zakończenie lata!