Wakacje niestety dobiegają końca, pogoda też zaczyna robić się nieco jesienna, zatem wszyscy Ci, którzy są jeszcze na wakacjach korzystają z ostatnich chwil relaksu. Szczególnie dzieci, bawią się jeszcze na całego, bo niedługo zadzwoni pierwszy dzwonek! Jeśli jednak pogoda nie dopisuje, a chcecie by Wasz dzieci się wybawiły , nie wyjeżdżając już nigdzie dalej, proponujemy wypad na którąś z Leszczyńskich czy okolicznych sal zabaw!

Oto kilka propozycji sal zabaw

Centrum Rodzinne WMB – sala zabaw, to świetne miejsce  dla dzieci, które w pomieszczeniu z tyloma atrakcjami wyszaleją się na całego! To największa sala zabaw w Lesznie  i okolicy. Mnóstwo różnych zabaw, miły personel a także miejsce dla rodziców, by mogli wygodnie czekać na swoje pociechy. Ceny są przystępne, a w weekendy jest naprawdę wielu chętnych na tę atrakcję! Miejsce to znajdziesz, przy ulicy Luksemburskiej 3.

Bajkolandia – do kolejna propozycja sali zabaw w Lesznie. To bardzo kolorowe, pełne atrakcji miejsce, które przyciąga dzieci! Znajdziecie tam między innymi trzypiętrowy małpi gaj czy zjeżdżalnię. Ponadto możecie skorzystać z opcji wyprawienia urodzinek swojego dziecka! Wszystkim zajmie się przemiła obsługa Bajkolandii, dzieci będą się świetnie bawiły i pałaszowały tort, a Ty ze znajomymi czy rodziną świetnie spędzisz czas, nie martwiąc się bałaganem po imprezie! To miejsce znajdziecie przy ulicy Wolińskiej 21.

Bajkowy Labirynt Galeria Leszno – to super miejsce nie tylko dla najmłodszych ale także dla młodzieży. Oprócz basenów z kulkami i zjeżdżalni, znajdziecie tu również wiele innych ciekawych i kreatywnych atrakcji. Są także warsztaty rozwojowe,  czy naukowe. W bajkowym labiryncie, spotkacie także świetnych animatorów, oraz znajdziecie strefę rodzica. To miejsce, znajdziecie w Lesznie przy ulicy Aleje Konstytucji 3 Maja.