W Akademii Nauk Stosowanych w Lesznie już trwa proces rekrutacji kandydatów na studia, który potrwa do 21 lipca 2024 roku. Kandydaci mogą zdecydować się na naukę na poziomie licencjackim, inżynierskim bądź magisterskim, a cały proces rekrutacyjny odbywa się całkowicie online.

Akademia Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie zaprasza na swoje kierunki wszystkich zainteresowanych zdobyciem wykształcenia wyższego. Od dnia 10 czerwca 2024 roku możliwe jest składanie dokumentów rekrutacyjnych. Oprócz standardowych studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, uczelnia oferuje również jednolite studia magisterskie.

Dla kandydatów Akademia przygotowała szeroki wachlarz dostępnych kierunków. Można wybierać spośród propozycji Instytutu Gospodarki, Instytutu Pedagogicznego, Instytutu Politechnicznego oraz Instytutu Zdrowia i Kultury Fizycznej. Dodatkowo warto przypomnieć, że oferta edukacyjna Akademii Nauk Stosowanych jest w pełni bezpłatna.

Po zakończeniu pierwszego etapu rekrutacji, uczelnia planuje przeprowadzić kolejny. Drugi termin rozpocznie się 22 lipca i potrwa do 13 września 2024 roku.