Dopiero co — bo we wrześniu, pisaliśmy o zbliżającej się jesieni i powrocie do szkoły. Dziś powoli zmierzamy ku zimie i choć ta kalendarzowa jeszcze trochę, to w Lesznie można odczuć już jej klimat. Mowa o otwarciu lodowiska w Lesznie, które powinno być otwarte już dziś – 4 listopada. 

Gdzie znajduje się lodowisko w Lesznie? Jakie są koszty biletów?

Sztuczne lodowisko w Lesznie, znajduje się przy ulicy 17 Stycznia, niedaleko Stadionu im. Alfreda Smoczyka. Przypomnijmy, że lodowisko jest kryte, czyli posiada zadaszenie. Odkąd lodowisko istnieje, cieszy się wielką popularnością i zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci i młodzieży. W tym roku przygotowania do otwarcia lodowiska trwały ponad tydzień. 

W tym sezonie jednak ceny nie będą tak atrakcyjne jak w ubiegłym roku. Będzie zdecydowana podwyżka cen biletów. Przykładowo: koszty za wejście to 15 zł, koszty za wejście ulgowe 10 zł a wypożyczenie łyżew to 14 zł. 

Lodowisko będzie otwarte codziennie od rana do wieczora, czyli od godziny 8:00 do 20:50. Pamiętajmy, że są wyznaczone godziny przerw technicznych: od 11 do 12, od 14 do 15, od 18 do 19.